Záhradná Chata s Rekreačným Potenciálom – Predané Zlatý potok, Zvolen, Banskobystrický kraj

30 000 €
Typ nehnuteľnosti: Chata

Popis

Hľadáte kompromis medzi rekreačnou a záhradnou chatou?

Ponúkame Vám chatu na vlastnom slnečnom pozemku(s elektrikou a vodou)v uzamkýnanej oplotenej záhradkárskej oblasti Bukovská studňa (nad sídliskom Zlatý Potok).

Chata je kúpou voľná, vymaľovaná a pripravená na Váš relax. Môžete si v tejto oáze pokoja užiť toto leto v plnom prúde (bez toho, aby ste museli po niekom riadiť a vypratávať).

Pre koho resp. na aký účel je chata určená?

– Kto nechce/nemôže investovať do kúpy chaty v rekreačnej oblasti.
– Pre toho, komu je rekreačná chatová oblasť “od ruky” a potrebuje si “odbiehať domov či do mesta.”
– Pre záhradkárov, ktorí sa chcú posunúť o niekoľko levelov vyššie (uvítali by elektriku, teplú vodu, možnosť na chate prespať atď). Kaskádovitý terén je vhodný na vybudovanie biozáhonov.
– Na romantiku: Panoramatický výhľad na celý Zvolen a okolité kopce, možnosť pozorovať západ slnka s loggie na ktorej Vás nikto nevidí ???? – Pre alternatívne zameraných, ktorí hľadajú niečo na “prebývanie”
– Umelci: Vhodné napr. ako ateliér.
– Na meditáciu a relax.. (Veľmi príjemný priestor na dobitie energie)

Dispozícia:
Prízemie: chodba, toaleta(s predprípravou na sprchový kút, chemické wc v cene), technická miestnosť s kompenzačnou nádržou. (Vstup zo slnečnej terasy)
2. Podlažie: Izba s priamym výstupom na slnečnú loggiou pozdĺž celej chaty. Nachádza sa tu nová poschodová posteľ ( zmestí sa aj prísteľka;)).
Povala: Slúži ako úložný priestor, vchod cez loggiu (možnosť vybudovať menší spací loft a zvýšiť tak lôžkovú kapacitu)

Presné špecifikácie: – plocha pozemku spolu 416m2, zastavaná plocha 21m2, – terén: svahovitý – stavebný materiál – tehla, kameň, – Vlastná studňa s novým čerpadlom – Nová elektroinštalácia – Nová vodoinštalácia s prietokovým ohrievačom. – Rýchle neobmedzené mikrovlnné pripojenie na internet so satelitom – Kúrenie pieckou na pevné palivo (doba vykúrenia 30 min.) – Vymurované parkovacie miesto – Plechová strecha vo výbornom stave Porasty: Čerešňa, Drevená jahoda, Jabloň, Orech, Ríbezle, Černice, a v neposlednom rade ťahavé hrozno (ktoré zabezpečuje v lete príjemný chládok).

Link na videoobhliadku: https://www.youtube.com/watch?v=sMq6WXgs-UU

Tešíme sa na obhliadku 🙂 Volajte: 0908 833 446

Contact the owner

Website
https://ldreality.sk