Prízemný dom po čiastočnej rekonštrukcii v skvelej lokalite

173 000 €
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom

Popis

LDreality s. r. o., Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj troj-izbový rodinný dom štýlu staršieho bungalovu postavenom na štedrom pozemku o rozlohe 864 m2, v tichej lokalite centra starej Detvy.

Dispozícia domu pozostáva z predsiene, skadiaľ vedie malé schodisko na prízemie a schodisko do pivnice. Na prízemí je ďalej kuchyňa s jedálenskou časťou s prechodom do kúpeľne s vaňou, obývacia izba, spálňa, detská izba a izba menšieho odkladacieho priestoru. Dom je z polovice podpivničený. V pivnici sa nachádzajú tri miestnosti, z toho jedna priestranná technická/odkladacia a jedna využívaná občasne ako spoločenská miestnosť. Povala je v pôvodnom stave. K domu bol vypracovaný znalecký posudok v hodnote zodpovedajúcej predajnej cene.

Interiér prešiel rekonštrukciou, ktorá zahŕňala nové vnútorné omietky, výmenu vchodových dverí a plastových okien, výmenu vnútorných rozvodov vody a kanalizácie a čiastočnú výmenu elektroinštalácie.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, úžitkovú vodu čerpá aj alternatívne z vlastnej kopanej studne. Kúrenie je riešené ústredne plynovým kotlom.

Vďaka jeho orientácii, dopadajú na pozemok slnečné lúče až do neskorého večera, čo ocenia najmä mladé rodinky s deťmi a ľudia obľubujúci oddych pri západe slnka. Na pozemku sa ďalej nachádza veľká garáž, ovocný sad, rozkladateľný altánok a dostatok miesta na bazén prípadne akúkoľvek inú oddychovú aktivitu.

Okolie je veľmi tiché, príjemné na bývanie. Občianska vybavenosť úplná, na skok do pekárne, lekárne, školy aj na autobus.

Plusy nehnuteľnosti:
– veľký slnečný pozemok
– lokalita
– obývateľný ihneď
– vnútri nie je potrebná žiadna rekonštrukcia
– v dome je dostatok priestoru na dobudovanie ďalších miestností

Fotky pošleme na vyžiadanie.

0907 395 964

0908 833 446

Contact the owner

Website
https://ldreality.sk