2I Byt ul. Malinovského | Po Kompletnej Rekonštrukcii Zlatý potok, Zvolen, Banskobystrický kraj

120 000 €
Typ nehnuteľnosti: 2 - izbový byt

Popis

LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový (2,5 izbový) byt na 6/8 poschodí. Byt sa nachádza v príjemnej rodinnej (blízko škola aj škôlka) lokalite na ulici Malinovského – časť ZV Sekier.

Bytový dom je 8 poschodový, je udržiavaný a čistý, po zateplení a renovácii strechy (6r), po výmene výťahu aj stupačiek. Nájomníci sú z väčšiny pôvodní vlastníci bytov v seniorskom veku.

Rekonštrukcia bytu 2016:
– zahŕňala kompletne všetky rozvody vody, elektriny, zmena dispozície kúpeľne spolu s jej rozšírením + bodové osvetlenie, komplet nové podlahy aj omietky, interiérové dvere aj vchodové dvere do bytu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Byt má vstupnú chodbu so vstavanou skriňou z ktorej sa dostanete do kúpeľne spojenej s WC a obývačky. Z obývačky s balkónom je ďalej prístup do spálne a kuchyne. Pred kuchyňou sa ešte nachádza menšia miestnosť s gaučom ktorú je možné prerobiť na samostatnú tretiu izbu (disponuje oknom aj radiátorom). Gauč je možné vymeniť za jedálenský stôl a docieliť tak príjemné spojenie kuchyne s jedálňou, s tichým kútikom vhodným na vychutnávanie jedál kedykoľvek počas dňa 🙂

• štedrá rozloha 64m2, možné prerobiť na 3i
• po kompletnej vkusnej rekonštrukcii, všetok nábytok ostáva ako súčasť bytu (okrem TV a gauču)
• byt je presvetlený s orientáciou na dve svetové strany V/J
• disponuje balkónom aj pivnicou
• udržiavaná a dobrá bytovka, susedia prevažne tichí dôchodcovia

Okolie bytového domu oplýva množstvom zelene, parkovacích miest je dostatok a nie je problém zaparkovať ani v poobedňajších hodinách 🙂 Do školy, škôlky, obchodu, lekárne či na zastávku autobusu je to do príjemných 3 min. pešo.

Záujem o obhliadku prípadne dodatočné info konzultujte na:
0908 833 446

Contact the owner

Website
https://ldreality.sk