Ponúkame na predaj stavebné pozemky v Detve- časť Laštek Detva, Banskobystrický kraj

50 900 €
Na predaj
Typ nehnuteľnosti: Pozemky

Okolie a iné detaily

  • Pozemok: 806

Popis

Realitná kancelária L&D Reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky na začiatku prímestskej časti Laštek- Detva, vhodné aj ako investičná príležitosť na výstavbu rodinných domov s výhľadom na Detvu. Rozparcelovanie na jednotlivé pozemky je znázornené v pripojenom odkaze na web-stránku IBV Laštek.

Šírka jednotlivých pozemkov je cca 26 m2 a dĺžka 31,22m2 čo predstavuje veľkosť pozemku od 798m2 do 1127m2.

Spolu s pozemkom budúci majiteľ investuje aj do podielu na pozemku pod cestou vo veľkosti 1/20-iny z celku čo predstavuje na jeden stavebný pozemok cca 100 m2 z rozlohy pozemku pod cestou.

Inžinierske siete (elektrika, plyn, vodovodná prípojka, dažďová kanalizácia, predpríprava na odpadovú kanalizáciu) budú dovedené až na hranicu jednotlivých pozemkov. Prístup k budúcim rodinným domom bude zabezpečený po asfaltovej komunikácii s chodníkom. Pozemok je začlenený v intraviláne mesta Detva (územný plán na výstavbu RD). Cena pri kúpe pozemku a podielu pod cestou je od 46 700,- Eur + 1 200,- Eur doplatok za asfalt. Vybudovanie miestnej komunikácie a sieti je zahrnuté v cene pozemku.

V prípade bližších informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. č. 0944002400

odkaz na web stránku:

www.pozemky-lastek.sk

http://pozemky-lastek.sk/

Kontaktujte realitného agenta