Ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti Kokava – Línia Kokava - Línia, Banskobystrický kraj

41 000 €
Typ nehnuteľnosti: Chaty a rekreačné objekty
Úžitková plocha (M 2)
140

Vybavenosť

  • Balkón
  • Kanalizácia
  • Krb
  • Lódžia
  • Parkovanie
  • Záhrada

Popis

Ponúkame na predaj chatu v chatovej oblasti Kokava -Línia cca 30km od Detvy a 10km od Kokavy nad Rimavicou. Chata pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a prízemia: na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálenským kútom a jedna izba s lôžkom na spanie. Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, veľká hala s krbom a veľkou terasou, kuchyňa, kúpeľňa so spoločným WC a špajza. Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve izby so šiestimi lôžkami na spanie a s balkónom. Úžitková plocha je 140 m2. Chata je kompletne vybavená pre 7-8 osôb je na veľmi dobre prístupnom mieste s možnosťou parkovania priamo pri chate vzdialená asi 250m od hlavnej cesty ale s maximálnym súkromím – obklopená stromami, od vlekov je vzdialená cca 400m. Okolie ponúka perfektné možnosti turistiky, hubárčenia, jazdy na koni , cykloturistiky skratka relax. Vykurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom s rozvodmi do horných miestnosti. V chate je zabezpečený ohrev vody elektrickým bojlerom, pripojenie vody je z vodovodu, varenie – plynový sporák. Chata sa predáva aj s vybavením.

V cene chaty je kompletný právny servis: vypracovanie kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, ako aj 66,- eur kolky ktoré je potrebné doložiť na kataster. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti pri ktorom garantujeme vybavenie najlepších úverových podmienok na trhu na danú nehnuteľnosť.

Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná.

Kontaktujte realitného agenta

Mgr. Lívia Chlebničanová

realitný agent
Mob
+421 907 395 964
Skype
livia.chlebnicanova
Získala som vysokoškolské vzdelanie v študijnom odbore právo na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, ktorú som ukončila v roku 2014 a bol mi udelený akademický titul „magister“ (Mgr.).V súčasnosti som absolvovala Dizertačnú skúšku s témou dizertačnej práce „Kúpna zmluva v obchodno-právnej úprave úkonov“ na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Počas štúdia som tiež absolvovala viaceré zahraničné a domáce stáže a to napr. v Európskom parlamente, na Úrade vlády SR. Praktické skúsenosti som získala v Developerskej spoločnosti v ktorej  som pôsobila v rokoch 2014-2015, následne som pracovala na Okresnom súde vo Zvolene ako vyššia súdna úradníčka pod záštitou sudcu Okresného súdu. V súčasnosti sa venujem činnosti realitného makléra a firemného právnika v  realitnej kancelárii LD reality. Do mojich kompetencií a hlavných činností v realitnej kancelárií patrí komplexné právne poradenstvo a právny servis týkajúci sa nehnuteľností ako aj poradenstvo z iných právnych oblastí a to obchodného…