Murovaný rodinný dom v Detve s pozemkom 813 m2 Detva, Banskobystrický kraj

94 000 €
Typ nehnuteľnosti: Rodinný dom
Úžitková plocha (M 2)
813
Izby
5
Kúpelne
2
Garáž
1

Vybavenosť

  • Elektrické napätie
  • Garáž
  • Inžinierske siete
  • Kanalizácia
  • Krb
  • Plynové kúrenie

Popis

Ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v Detve. Pozemok o rozlohe 813 m2, k tomu prislúcha podiel na spoločnom dvore. Dom pozostáva z prízemia a poschodia. Prízemie tvorí: vstupná chodba odkiaľ sa vchádza do kuchyne so špajzou kde je aj podlahové kúrenie aj spotrebiče s umývačkou, ďalej do veľkej haly s krbom ktorý má kapacitu vykúriť celé prízemie, a do WC a miestnosti kde je plynový kotol. Na poschodí sa nachádza spálňa, detská izba s loggiou, a nová veľká kúpelňa. Nehnuteľnosť má plynový kotol na vykurovanie a ohrev vody. Podlahy sú plávajúce plus dlažba. Oproti rodinnému domu sa nachádza murovaná garáž s kuchyňou, kúpeľňou, WC a obytným podkrovím. V kuchyne sa nachádza krb, slúžiaci na vykurovanie podkrovia.

Za domom sa nachádza pozemok vedený na LV, ako orná pôda na ktorom je postavený drevený altánok. Objekty sa nachádzajú v tichej lokalite mesta. Možnosť výmeny rodinný dom za 2-3 izb. byt vo Zvolene, plus doplatok. 


V cene domu je kompletný právny servis: vypracovanie kúpnej zmluvy, návrhu na vklad, ako aj 66,- eur kolky. Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti, pri ktorom garantujeme vybavenie najlepších úverových podmienok na trhu na danú nehnuteľnosť.

Cena: 94000 dohoda na cene možná

Kontaktujte realitného agenta

Mgr. Lívia Chlebničanová

realitný agent
Mob
+421 907 395 964
Skype
livia.chlebnicanova
Získala som vysokoškolské vzdelanie v študijnom odbore právo na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, ktorú som ukončila v roku 2014 a bol mi udelený akademický titul „magister“ (Mgr.).V súčasnosti som absolvovala Dizertačnú skúšku s témou dizertačnej práce „Kúpna zmluva v obchodno-právnej úprave úkonov“ na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Počas štúdia som tiež absolvovala viaceré zahraničné a domáce stáže a to napr. v Európskom parlamente, na Úrade vlády SR. Praktické skúsenosti som získala v Developerskej spoločnosti v ktorej  som pôsobila v rokoch 2014-2015, následne som pracovala na Okresnom súde vo Zvolene ako vyššia súdna úradníčka pod záštitou sudcu Okresného súdu. V súčasnosti sa venujem činnosti realitného makléra a firemného právnika v  realitnej kancelárii LD reality. Do mojich kompetencií a hlavných činností v realitnej kancelárií patrí komplexné právne poradenstvo a právny servis týkajúci sa nehnuteľností ako aj poradenstvo z iných právnych oblastí a to obchodného…