Exkluzívne na predaj 1 izbový byt na ul. A. Hlinku v Detve Detva, Banskobystrický kraj

31 900 €
Na predaj ( ZĽAVA 3000€)
Typ nehnuteľnosti: 1 - izbový byt
Úžitková plocha (M 2)
39

Vybavenosť

  • bezpečnostné dvere
  • Pivnica
  • plastové okná
  • S výťahom

Popis

L&D Reality Vám ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt na ulici A. Hlinku v Detve na 7/8 poschodí. Byt je v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv budúceho majiteľa. Rozloha bytu je 39m2. Bytový dom je zateplený, okná sú plastové, dvere bezpečnostné. Byt je dostupný ihneď. Byt je po dohode možné kúpiť aj kompletne zrekonštruovaný v cene 37 500 eur.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0907 395 964, 0918 773 886.
V cene je zahrnutý kompletný právny a finančný servis. V prípade záujmu Vám náš hypotekárny poradca zabezpečí úver s najvýhodnejšími podmienkami na aktuálnom trhu.

Kontaktujte realitného agenta

Mgr. Lívia Chlebničanová

realitný agent
Mob
+421 907 395 964
Skype
livia.chlebnicanova
Získala som vysokoškolské vzdelanie v študijnom odbore právo na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, ktorú som ukončila v roku 2014 a bol mi udelený akademický titul „magister“ (Mgr.).V súčasnosti som absolvovala Dizertačnú skúšku s témou dizertačnej práce „Kúpna zmluva v obchodno-právnej úprave úkonov“ na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Počas štúdia som tiež absolvovala viaceré zahraničné a domáce stáže a to napr. v Európskom parlamente, na Úrade vlády SR. Praktické skúsenosti som získala v Developerskej spoločnosti v ktorej  som pôsobila v rokoch 2014-2015, následne som pracovala na Okresnom súde vo Zvolene ako vyššia súdna úradníčka pod záštitou sudcu Okresného súdu. V súčasnosti sa venujem činnosti realitného makléra a firemného právnika v  realitnej kancelárii LD reality. Do mojich kompetencií a hlavných činností v realitnej kancelárií patrí komplexné právne poradenstvo a právny servis týkajúci sa nehnuteľností ako aj poradenstvo z iných právnych oblastí a to obchodného…